Unibet TV – Katso ilmaiseksi netissä

Urheilun katsominen netistä maksutta on mahdollista Unibet TV:n kautta, ja todellakin täysin ilmaiseksi.

Miksi Unibet TV?

Unibet TV:stä näet lajeja joita ei näytetä Suomen televisiossa, ja striimin laatu on hyvä.

Käytännössä tarvitset mieluiten kiinteän liittymän (DSL tai kaapeli), vaikka nopeilla 3G ja 4G mobiiliverkoillakin katselu on mahdollista hyvillä kuuluvuusalueilla.

Live-vedonlyönti täydentää mukavasti virvokkeiden nauttimisen lisäksi penkkiurheiluelämystä. Useimmat Unibet TV:n näyttämät ottelut ovat myös live-veto kohteita – voit seurata ottelua ja lyödä vetoa yksittäisistä tapahtumista reaaliaikaisesti.

Kaikki muut nettivaihtoehdot ovat säännönmukaisesti maksullisia tai striimi on huono. Pahimmassa tapauksessa hämärät pienet yksityiset sivustot tarjoavat maksuttomia palveluita, mutta tartuttavat myös viruksia ja haittaohjelmia koneellesi – ole siis varovainen, ja huolehdi että palomuurisi ja viruksentorjuntaohjelmasi on viimeisen päälle kunnossa jos kokeilet kuvailtuja sivustoja.

Miten Unibet TV toimii?

Sinun tarvitsee vain kirjautua sisään saitille (luo tili jos et ole jo jäsen), ja live-striimi on ulottuvillasi. Unibetin TV -ohjelmistoon kuuluu kaikki Euroopan suurimmat jalkapallo-liigat, koripallon parhaimmisto (mm. NBA), tennis, käsipallo, lentopallo ja paljon muuta huippu urheilua.

Unibet TV ohjelmisto

Jalkapallo

Serie A

Crotone - Atalanta
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Inter - Parma
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Bologna - Cagliari
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Udinese - AC Milan
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Torino - Lazio
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Roma - Fiorentina
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Sampdoria - Genoa
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Hellas Verona - Benevento
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Genoa - Torino
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Ligue 1

Rennes - Brest
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Nantes - Paris SG
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Saint-Étienne - Montpellier
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

Reims - Strasbourg
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Monaco - Bordeaux
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Lille - Lyon
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Bundesliga

FC Augsburg - Mainz 05
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

St. Pölten - Ried
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Borussia Mönchengladbach - RB Leipzig
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Rapid Wien - Rheindorf Altach
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

SC Freiburg - Bayer Leverkusen
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

Sturm Graz - LASK Linz
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Hertha BSC - VfL Wolfsburg
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Muut

NPL Queensland: Brisbane City - Capalaba
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 09:30
Katso täällä >>

Super League: Tianjin Teda - Dalian Pro
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 09:30
Katso täällä >>

J1-League: Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

NPL Queensland: Brisbane Strikers - Peninsula Power
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 10:30
Katso täällä >>

NPL Queensland: Redlands United - Gold Coast United
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

J1-League: Kawasaki Frontale - FC Tokyo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

NPL Queensland: Eastern Suburbs - Moreton Bay
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:30
Katso täällä >>

Premier League: Slavia Mozyr - Dinamo Brest
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J1-League: Gamba Osaka - Consadole Sapporo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J3-League: Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Thai League 1: Chiangrai United FC - BG Pathumthani United
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Liga I: Academica Clinceni - ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:30
Katso täällä >>

Süper Lig: Gençlerbirliği SK - Gaziantep B.B.
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:30
Katso täällä >>

Meistriliiga: JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Meistriliiga: JK Viljandi Tulevik - Tallinna JK Legion
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Thai League 1: Buriram United - Muang Thong United
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Thai League 1: Bangkok United - Port FC
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Super League: Shandong Luneng Taishan - Hebei CFFC
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - 1. FC Nürnberg
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

2. Bundesliga: Erzgebirge Aue - Holstein Kiel
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

2. Bundesliga: SC Paderborn 07 - Jahn Regensburg
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

2. Bundesliga: VfL Osnabrück - SV Sandhausen
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

Premier League: FC Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

1st Division: Esbjerg - FC Fredericia
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

Superettan: Degerfors IF - Akropolis IF
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

The Championship: Bristol City - Norwich City
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

La Liga: Real Madrid - Huesca
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Serie B: Cittadella - Monza
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Göztepe A.Ş. - Alanyaspor
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Go Ahead Eagles - Excelsior Rotterdam
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Paris FC - Caen
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

1st Division: Hobro - Fremad Amager
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Superettan: Dalkurd FF - Jönköpings Södra IF
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Primera: Colo Colo - Deportes Iquique
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

1. HNL League: Slaven Belupo - Osijek
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

PFL 1: Slavia Sofia - Botev Plovdiv
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

The Championship: Luton Town - Brentford
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

La Liga 2: FC Cartagena - Albacete Balompié
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie B: Ascoli - Pordenone
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie B: Brescia - Virtus Entella
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie B: Chievo Verona - Cosenza
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie B: Salernitana - Reggiana
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie B: Venezia - Empoli
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie B: Vicenza - Pisa
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Superligaen: FC Nordsjælland - FC Midtjylland
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Scottish Premiership: Dundee United - Ross County
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

La Liga: Athletic Club Bilbao - Sevilla
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:15
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Beerschot - OH Leuven
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:15
Katso täällä >>

Super League: Atromitos Athens - PAS Giannina
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:15
Katso täällä >>

Primeira Liga: Belenenses - Farense
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:30
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Roda JC Kerkrade - FC Den Bosch
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:30
Katso täällä >>

Süper Lig: Galatasaray A.Ş. - Ankaragücü
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

1. HNL League: Istra 1961 - Hajduk Split
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:05
Katso täällä >>

Superettan: GIF Sundsvall - Örgryte IS
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Superettan: Östers IF - Halmstads BK
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Primera: Huachipato - O'Higgins
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

PFL 1: Beroe Stara Zagora - FC Arda Kardzhali
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:45
Katso täällä >>

Primera Division: Aldosivi - Estudiantes La Plata
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Scottish Cup: Hearts - Hibernian
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

La Liga 2: UD Las Palmas - Real Oviedo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

Liga I: FC Botoşani - AFC UTA Arad
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

National League: Hartlepool United - Torquay United
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:20
Katso täällä >>

La Liga: Osasuna - Atlético Madrid
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Sporting de Charleroi - Cercle Brugge
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Eredivisie: FC Twente - PEC Zwolle
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:45
Katso täällä >>

Super League: Lausanne-Sport - Vaduz
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: AC Ajaccio - Troyes
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Chambly FC - Dunkerque
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Guingamp - Sochaux
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Le Havre - Pau
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Nancy - Châteauroux
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Niort - Grenoble
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Rodez - Auxerre
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Ligue 2: Valenciennes - Clermont
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Primeira Liga: Rio Ave - Moreirense
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Primera A: Mushuc Runa - Técnico Universitario
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:15
Katso täällä >>

Primera Division: Universidad de San Martin de Porres - EM Deportivo Binacional
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:15
Katso täällä >>

Eredivisie: Ajax - Fortuna Sittard
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Eredivisie: FC Groningen - VVV Venlo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Primera: Curicó Unido - Palestino
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Primera Division: Velez Sarsfield - Atlético Huracán
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:15
Katso täällä >>

Série B: AD Confianca-SE - Chapecoense-SC
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

Série B: Oeste-SP - Sampaio Correa-MA
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

MLS: FC Dallas - Houston Dynamo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Club Brugge - KV Mechelen
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Liga I: AFC Hermannstadt - Universitatea Craiova
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Proximus League: Westerlo - Union Saint-Gilloise
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

La Liga: Alavés - FC Barcelona
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Eredivisie: Willem II - Vitesse
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Série A: Botafogo-RJ - Ceará-CE
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Primeira Liga: Marítimo Funchal - Nacional Madeira
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: Jaguares de Córdoba - Envigado FC
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Primera A: Delfin SC - Liga de Portoviejo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Primera Division: Alianza Universidad - Universitario de Deportes
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Primera Division: General Díaz - Sportivo Luqueño
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 23:15
Katso täällä >>

Primera: Audax Italiano - Everton de Viña del Mar
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 23:30
Katso täällä >>

Primera Division: Argentinos Jrs - San Lorenzo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 23:45
Katso täällä >>

Série A: Corinthians-SP - Internacional-RS
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Série A: Coritiba-PR - Atlético-GO
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Série A: Santos-SP - Bahia-BA
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Série B: Avaí-SC - América FC-MG
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Série B: Operário-PR - Botafogo-SP
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: Millonarios FC - Atlético Nacional S.A
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Primera A: Universidad Católica (ECU) - Independiente del Valle
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Liga MX: Club Atlas - Puebla FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Primera Division: Ayacucho FC - FBC Melgar
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Primera Division: Cerro Porteño - Libertad Asuncion
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 01:30
Katso täällä >>

Série A: Fortaleza-CE - Fluminense-RJ
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

Série B: CSA-AL - Náutico-PE
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

Primera Division: Lanús - Boca Juniors
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 02:15
Katso täällä >>

MLS: Nashville SC - Chicago Fire
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

Série B: Cuiabá-MT - CRB-AL
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 03:00
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: Deportivo Cali - Deportes Tolima
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 03:10
Katso täällä >>

Liga MX: CF Monterrey - Cruz Azul
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 05:06
Katso täällä >>

NPL Northern NSW: Broadmeadow Magic FC - Maitland FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J2-League: Matsumoto Yamaga FC - Renofa Yamaguchi
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

FNL: SKA Energiya Khabarovsk - Irtysh Omsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Albirex Niigata - Tokyo Verdy
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Fagiano Okayama - JEF United Chiba
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Kyoto Purple Sanga - Montedio Yamagata
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Omiya Ardija - FC Ryukyu
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Tochigi SC - Ventforet Kofu
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: V-Varen Nagasaki - Mito Hollyhock
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Zweigen Kanazawa - Giravanz Kitakyushu
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J2-League: Júbilo Iwata - Avispa Fukuoka
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 08:00
Katso täällä >>

K-League 1: Jeonbuk Motors - Daegu
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 08:00
Katso täällä >>

K-League 1: Pohang Steelers - Sangju Sangmu Phoenix
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 08:00
Katso täällä >>

K-League 1: Ulsan Hyundai FC - Gwangju FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 08:00
Katso täällä >>

J2-League: Machida Zelvia - Ehime FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 09:00
Katso täällä >>

Super League: Henan Jianye - Guangzhou R&F
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 09:30
Katso täällä >>

J2-League: Thespakusatsu Gunma - Tokushima Vortis
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

Premier League: Energetik BGU - FC Slutsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

FNL: FC Krasnodar II - Alania Vladikavkaz
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

FNL: Yenisey Krasnoyarsk - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Thai League 1: Nakhon Ratchasima - Prachuap FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Çaykur Rizespor - Kayserispor
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:30
Katso täällä >>

FNL: Akron Tolyatti - Tekstilshchik Ivanovo
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

FNL: Gazovik Orenburg - Chertanovo
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

FNL: Veles Moscow - Dynamo Bryansk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Meistriliiga: Paide Linnameeskond - Kuressaare FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Virsliga: BFC Daugavpils - RFS
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Virsliga: FK Jelgava - FK Ventspils
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Virsliga: FK Metta - Riga FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Virsliga: FK Spartaks - Tukums 2000
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Thai League 1: Samut Prakan City FC - Sukhothai FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Eredivisie: Heracles Almelo - FC Utrecht
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:15
Katso täällä >>

Eerste Divisie: FC Volendam - FC Eindhoven
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:15
Katso täällä >>

Thai League 1: Chonburi FC - Ratchaburi FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Super League: Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

Scottish Premiership: Kilmarnock - Rangers FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

Virsliga: FK Liepāja - Valmiera Glass ViA
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

2. Bundesliga: FC Würzburger Kickers - VfL Bochum
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

2. Bundesliga: Greuther Fürth - Hannover 96
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

2. Bundesliga: Karlsruher SC - Darmstadt 98
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Anderlecht - Royal Antwerp FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

1st Division: HB Køge - Skive
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

La Liga: Real Betis - Elche
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Leganés - Mirandés
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Superligaen: Odense BK - AC Horsens
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Konyaspor - İstanbul Başakşehir
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Damallsvenskan (W): Kristianstads DFF (W) - Vittsjö GIK (W)
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Meistriliiga: Flora Tallinn - Nõmme Kalju
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Allsvenskan: IF Elfsborg - IFK Norrköping
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Allsvenskan: IK Sirius FK - Kalmar FF
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Allsvenskan: Mjällby AIF - Östersunds FK
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Eredivisie: FC Emmen - Feyenoord
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Eredivisie: Sparta Rotterdam - SC Heerenveen
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Superettan: Ljungskile SK - Umeå FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Serie B: Reggina - Spal
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

1st Division: Silkeborg IF - Vendsyssel FF
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Damallsvenskan (W): Växjö DFF (W) - Kopparbergs/Göteborg FC (W)
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

FNL: Chaika Peschanokopskoye - Tom Tomsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

FNL: Fakel Voronezh - Spartak Moscow II
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

FNL: Torpedo Moscow - Krylya Sovetov Samara
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Copa de la Superliga: Defensa y Justicia - CA Colon de Santa Fe
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

1. HNL League: Šibenik - Rijeka
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Premier League: IF Fuglafjørdur - AB Argir
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Scottish Cup: Celtic - Aberdeen
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

PFL 1: CSKA Sofia - Tsarsko Selo 2015
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:45
Katso täällä >>

La Liga: Celta Vigo - Real Sociedad
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Real Zaragoza - Mallorca
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Superligaen: FC Copenhagen - Lyngby
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Proximus League: Club Brugge U23 - RWDM47
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Primeira Liga: Portimonense - Santa Clara
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

FNL: Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Premier League: HB Tórshavn - TB Tvøroyri
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Premier League: NSÍ Runavík - KI Klaksvik
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Premier League: Víkingur Gøta - B36 Tórshavn
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Eredivisie: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:45
Katso täällä >>

Liga I: Politehnica Iași - Viitorul Constanța
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Beşiktaş A.Ş. - Yeni Malatyaspor
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

1. HNL League: Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:05
Katso täällä >>

Allsvenskan: Falkenbergs FF - Djurgårdens IF
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Allsvenskan: Hammarby IF - BK Häcken
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Allsvenskan: IFK Göteborg - Örebro SK
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Superettan: Västerås SK FK - Trelleborgs FF
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Primera Division: Unión de Santa Fe - Arsenal de Sarandi
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Superligaen: AaB Aalborg - Brøndby IF
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Premier League: EB/Streymur - Skála IF
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Fuenlabrada - Tenerife
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

La Liga 2: Ponferradina - Sabadell FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Standard de Liège - KV Oostende
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

PFL 1: Ludogorets Razgrad - Levski Sofia
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

La Liga: Granada CF - Levante
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Primeira Liga: Gil Vicente - Vitoria Guimarães
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Primera A: Orense SC - CD Olmedo
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

CAF Champions League: Al-Zamalek - Raja Casablanca
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Liga I: CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Proximus League: SK Deinze - Seraing United
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Eredivisie: AZ Alkmaar - RKC Waalwijk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Série A: Flamengo-RJ - São Paulo-SP
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Série A: Sport Recife-PE - Athletico Paranaense-PR
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Primera: Coquimbo Unido - Unión Española
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: La Equidad Seguros - Rionegro Águilas Doradas
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Primera Division: Racing Club - Atlético Tucumán
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:15
Katso täällä >>

La Liga 2: Lugo - Rayo Vallecano
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Waasland-Beveren - AA Gent
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

La Liga: Valencia - Getafe
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

La Liga 2: UD Almeria - Girona FC
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Serie B: Frosinone - Cremonese
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Primeira Liga: Sporting Lisbon - CD de Tondela
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Primera A: Aucas - Emelec
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:15
Katso täällä >>

MLS: Columbus Crew - Philadelphia Union
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: Cúcuta Deportivo - Junior Barranquilla
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 23:00
Katso täällä >>

Série B: Juventude-RS - Guarani-SP
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 23:15
Katso täällä >>

Primera Division: River Plate (Asunción) - Guaraní
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 23:15
Katso täällä >>

Primera: Universidad Católica (CHI) - La Serena
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 23:30
Katso täällä >>

Primera Division: Central Córdoba de Santiago del Estero - CA Independiente Avellaneda
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 23:45
Katso täällä >>

Primera A: Barcelona SC - LDU Quito
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: Deportivo Pasto - Independiente Santa Fe
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 01:05
Katso täällä >>

Série A: Goiás EC-GO - Vasco da Gama-RJ
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 01:30
Katso täällä >>

Primera Division: Olimpia Asuncion - Sportivo San Lorenzo
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 01:30
Katso täällä >>

MLS: Atlanta United FC - FC Cincinnati
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

MLS: New York City FC - New York Red Bulls
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

Primera Division: River Plate - Banfield
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:15
Katso täällä >>

MLS: Montreal Impact - Orlando City
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

MLS: New England Revolution - D.C. United
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

MLS: Sporting Kansas City - Minnesota United FC
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

MLS: Toronto FC - Inter Miami CF
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

MLS: Colorado Rapids - Seattle Sounders
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 04:00
Katso täällä >>

MLS: Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 05:00
Katso täällä >>

MLS: Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 05:30
Katso täällä >>

MLS: San Jose Earthquakes - Los Angeles FC
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 05:30
Katso täällä >>

Super League: Qingdao Huanghai - Wuhan Zall FC
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 09:30
Katso täällä >>

Super League: Shanghai SIPG - Jiangsu Suning
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 09:30
Katso täällä >>

Super League: Shijiazhuang Ever Bright FC - Shenzhen FC
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 09:30
Katso täällä >>

NPL Queensland: Olympic FC Brisbane - Sunshine Coast Wanderers SC
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 11:30
Katso täällä >>

Super League: Guangzhou Evergrande Taobao - Beijing Guoan
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

La Liga 2: UD Logroñés - Alcorcón
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

PFL 1: Botev Vratsa - Etar 1924 Veliko Tarnovo
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Primera Division: Cusco FC - Sport Boys
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Hatayspor - Sivasspor
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Ekstraklasa: Warta Poznań - Legia Warszawa
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Sporting de Gijón - CD Castellon
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Jong AZ Alkmaar - SC Telstar
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 19:45
Katso täällä >>

Superligaen: SønderjyskE - AGF Aarhus
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Allsvenskan: AIK - Varbergs BoIS
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Allsvenskan: Helsingborgs IF - Malmö FF
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Superettan: GAIS - AFC Eskilstuna
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Superettan: Norrby IF - IK Brage
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Primera Division: Deportivo Municipal - Carlos A. Manucci
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:15
Katso täällä >>

Primeira Liga: S.C. Braga - Famalicão
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 20:45
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Zulte Waregem - Kortrijk
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Ligue 2: Amiens - Toulouse
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

La Liga: Villarreal - Valladolid
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Málaga - Espanyol
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Serie B: Lecce - Pescara
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Série A: Palmeiras-SP - Atlético Mineiro-MG
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Jong PSV Eindhoven - Cambuur Leeuwarden
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Série B: Ponte Preta-SP - Figueirense-SC
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Torneo BetPlay Dimayor: Real Cartagena +++ - Atlético Huila
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Primera Division: FBC Melgar - Alianza Lima
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Primeira Liga: Boavista - Benfica
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 23:00
Katso täällä >>

Primera Division: Sol de América - Guaireña
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 00:30
Katso täällä >>

Série A: Grêmio-RS - Bragantino-SP
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Primera A: Macará - Guayaquil City FC
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 01:30
Katso täällä >>

Primera Division: Rosario Central - Godoy Cruz
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 02:15
Katso täällä >>

Liga MX: Club León - Santos Laguna
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 05:00
Katso täällä >>

J1-League: Sagan Tosu - Nagoya Grampus Eight
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J1-League: Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J3-League: Azul Claro Numazu - Gainare Tottori
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J3-League: Blaublitz Akita - Kamatamare Sanuki
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J3-League: FC Imabari - Gamba Osaka U23
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J3-League: SC Sagamihara - Fujieda MYFC
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J3-League: Vanraure Hachinohe - Roasso Kumamoto
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 06:00
Katso täällä >>

J1-League: Cerezo Osaka - Gamba Osaka
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J1-League: Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J3-League: Grulla Morioka FC - Fukushima United FC
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J3-League: Kataller Toyama - Kagoshima United
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 07:00
Katso täällä >>

J1-League: Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 08:00
Katso täällä >>

J1-League: Yokohama FC - Oita Trinita
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 09:00
Katso täällä >>

J1-League: Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

NPL Queensland: Brisbane Strikers - Redlands United
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

NPL Queensland: Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 11:30
Katso täällä >>

Arabian Gulf League: Al Fujairah - Al Ain (UAE)
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

DFB Pokal: 1. FC Schweinfurt 05 - FC Schalke 04
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 17:30
Katso täällä >>

Primera Division: UTC Cajamarca - Academia Cantolao
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Arabian Gulf League: Al Nasr (UAE) - Ajman Club
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Arabian Gulf League: Bani Yas (UAE) - Al Jazira Abu Dhabi
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Eerste Divisie: FC Dordrecht - Jong FC Utrecht
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 19:45
Katso täällä >>

Primera Division: Deportivo Llacuabamba - Ayacucho FC
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 20:15
Katso täällä >>

Primera Division: Universitario de Deportes - Cienciano Cusco
Suomen aikaa: 3.11.2020, klo 22:30
Katso täällä >>

Copa Sudamericana: Club Bolívar - Audax Italiano
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 00:15
Katso täällä >>

Copa Sudamericana: Liverpool FC Montevideo - Sport Huancayo
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 00:15
Katso täällä >>

Série B: Brasil de Pelotas-RS - Sampaio Correa-MA
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 00:15
Katso täällä >>

Primera Division: Atletico Grau - Sporting Cristal
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 01:00
Katso täällä >>

Liga BetPlay Dimayor: Alianza Petrolera - Patriotas FC
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 02:40
Katso täällä >>

J2-League: Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

NPL Queensland: Moreton Bay - Gold Coast United
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 11:30
Katso täällä >>

J2-League: Giravanz Kitakyushu - Omiya Ardija
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: JEF United Chiba - Ehime FC
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Kyoto Purple Sanga - Fagiano Okayama
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Matsumoto Yamaga FC - Tochigi SC
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Mito Hollyhock - Avispa Fukuoka
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Montedio Yamagata - Albirex Niigata
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Renofa Yamaguchi - Thespakusatsu Gunma
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Tokushima Vortis - Júbilo Iwata
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: V-Varen Nagasaki - Machida Zelvia
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

J2-League: Ventforet Kofu - FC Ryukyu
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Arabian Gulf League: Al Ittihad Kalba (UAE) - Al Wasl (UAE)
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Premier League: KI Klaksvik - AB Argir
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Sydbank Pokalen: Avarta - FC Copenhagen
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 17:45
Katso täällä >>

Cup: Paide Linnameeskond - JK Viljandi Tulevik
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Arabian Gulf League: Shabab Al Ahli Dubai - Hatta Dubai
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Real Zaragoza - Girona FC
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Cup: Valur Reykjavík - KR Reykjavík
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 21:15
Katso täällä >>

Cup: ÍB Vestmennaeyjar - FH Hafnarfjarðar
Suomen aikaa: 4.11.2020, klo 21:15
Katso täällä >>

La Liga 2: Alcorcón - Ponferradina
Suomen aikaa: 5.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Sabadell FC - UD Almeria
Suomen aikaa: 5.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

NPL Queensland: Capalaba - Peninsula Power
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 11:30
Katso täällä >>

PFL 1: Tsarsko Selo 2015 - Beroe Stara Zagora
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 17:30
Katso täällä >>

Eerste Divisie: FC Den Bosch - Jong PSV Eindhoven
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 19:45
Katso täällä >>

Eerste Divisie: MVV Maastricht - NAC Breda
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 19:45
Katso täällä >>

Proximus League: RWDM47 - Westerlo
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Eredivisie: Fortuna Sittard - PEC Zwolle
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Scottish Premiership: Aberdeen - Hibernian
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Almere City - Jong AZ Alkmaar
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Eerste Divisie: NEC Nijmegen - Helmond Sport
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Primera Division: 12 de Octubre de Itaugua - Sportivo San Lorenzo
Suomen aikaa: 6.11.2020, klo 23:15
Katso täällä >>

Primera Division: Guaraní - General Díaz
Suomen aikaa: 7.11.2020, klo 01:30
Katso täällä >>

Jääkiekko

SHL: IF Malmö Redhawks - Färjestads BK
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:15
Katso täällä >>

SHL: Örebro HK - Skellefteå AIK
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:15
Katso täällä >>

SHL: Växjö Lakers HC - HV 71
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

KHL: Salavat Yulaev Ufa - Kunlun Red Star
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

KHL: Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Riga
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

KHL: Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

KHL: Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

KHL: Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

KHL: Sochi - Vityaz Podolsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

KHL: Spartak Moscow - Avangard Omsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

KHL: Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Tennis

Nur-Sultan: Gille, S/Vliegen, J - Arevalo Gonzalez, M/Brkic, T
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

Nur-Sultan: Mclachlan, B/Skugor, F - Purcell, M/Saville, L
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

Paris: Carballes Baena, Roberto - Giron, Marcos
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

Paris: Djere, Laslo - Cornut-Chauvinc, Antoine
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

Eckental: Moeller, Marvin - Lehecka, Jiri
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

Eckental: Zima, Leopold - Haerteis, Johannes
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

Nur-Sultan: Millman, John - Tiafoe, Frances
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Paris: Cuevas, Pablo - Gombos, Norbert
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Paris: Giannessi, Alessandro - Albot, Radu
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Eckental: Bachinger, Matthias - Simon, Tobias
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Parma: Darderi, Luciano - Arnaboldi, Andrea
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Paris: Benchetrit, Elliot - Pospisil, Vasek
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Paris: Fucsovics, Marton - Cazaux, Arthur
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Marbella: Muller, Alexandre - Munar, Jaume
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Nur-Sultan: Ruusuvuori, Emil - Mannarino, Adrian
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:20
Katso täällä >>

Parma: Bocchi, Lorenzo - Draper, Jack
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:20
Katso täällä >>

Eckental: Schonenberg, Tom - Jianu, Filip Cristian
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Parma: Kuzmanov, Dimitar - Vanni, Luca
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Paris: Delbonis, Federico - Martin, Andrej
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

Marbella: Taberner, Carlos - Martinez Portero, Pedro
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:20
Katso täällä >>

Eckental: Wiskandt, Max - Ajdukovic, Duje
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:30
Katso täällä >>

Parma: Gigante, Matteo - Ornago, Fabrizio
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:40
Katso täällä >>

Parma: Napolitano, Stefano - Bortolotti, Marco
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:50
Katso täällä >>

Vienna: Anderson, Kevin - Rublev, Andrey
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Paris: Davidovich Fokina, Alejandro - Lorenzi, Paolo
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Paris: Polmans, Marc - Caruso, Salvatore
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Eckental: Klein, Lukas - Kirkin, Ergi
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Paris: Cecchinato, Marco - Jung, Jason
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Paris: Rinderknech, Arthur - Coria, Federico
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Vienna: Sonego, Lorenzo - Evans, Daniel
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:20
Katso täällä >>

Paris: Galan, Daniel Elahi - Mager, Gianluca
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Paris: Travaglia, Stefano - Sousa, Pedro
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Parma: Rune, Holger Vitus Nødskov - Dalla Valle, Enrico
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:30
Katso täällä >>

Hamburg: Majchrzak, Kamil - Ofner, Sebastian
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:30
Katso täällä >>

Parma: Lamasine, Tristan - Cobolli, Flavio
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:50
Katso täällä >>

Hamburg: Huesler, M-A/Majchrzak, K - Glasspool, L/Lawson, A
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Tyler: Bellis, Catherine - Kostyuk, Marta
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Tyler: Ann Li - Minnen, Greet
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:30
Katso täällä >>

Tyler: Zamarripa, A/Zamarripa, M - Kostyuk, M/Tauson, C
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Käsipallo

Handbollsligan: HK Varberg - IFK Kristianstad
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Handbollsligan: IK Sävehof - Lugi HF
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

Bundesliga: Füchse Berlin - HSG Wetzlar
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Sulkapallo

Mixed Doubles: Labar, R/Tran, A - Lamsfuss, M/Herttrich, I
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Mixed Doubles: Christiansen, M/Boje, A - Piek, S/Tabeling, R
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Women Singles: Marin, Carolina - Gilmour, Kirsty
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Women Singles: Kjaersfeldt, Line - Yvonne Li
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Men Doubles: Bay, J/Molhede, L - Jille, R/Van Der Lecq, T
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

Men Doubles: Jansen, J R/Kaesbauer, P - Lundgaard, D/Thyrri, M
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

Men Singles: Popov, Toma Junior - Holm, Ditlev Jaeger
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Men Singles: Caljouw, Mark - Yang, Brian
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:15
Katso täällä >>

Women Doubles: Magelund, A/Ravn, F - Fruergaard, M/Thygesen, S
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Women Doubles: Stoeva, G/Stoeva, S - Jille, D/Seinen, C
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

BASEBALL

KBO League: KIA Tigers - NC Dinos
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

TABLE_TENNIS

Moscow Liga Pro: Staroverov, Vladimir - Klimentev, Vladimir
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 09:15
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Desiatnik, Aleksandr - Chakhur, Vladislav
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 11:30
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Bychkov, Stanislav - Pronin, Oleg
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Safonov, Vladimir - Pavlenko, Roman
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 15:15
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Arutiunov, Ruben - Evlampiev, Vadim Georgievich
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:15
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Petrov, Aleksandr - Pavlenko, Roman
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:15
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Zemit, Igor - Beliakov, Vladimir
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Burov, Sergey - Zemit, Igor
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:30
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Ying, Demic - Komarov, Denis
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:15
Katso täällä >>

Moscow Liga Pro: Serebrennikov, Alexandr - Petrov, Aleksandr
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 23:30
Katso täällä >>

Lentopallo

Bundesliga (W): Ladies in Black Aachen Volleyball (W) - Schweriner SC (W)
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Bundesliga (W): SWE Volley-Team (W) - 1. VC Wiesbaden (W)
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Bundesliga: United Volleys Frankfurt - TSV Herrsching
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:30
Katso täällä >>

Bundesliga: evivo Düren - VfB Friedrichshafen
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 20:30
Katso täällä >>

Bundesliga: TV Bühl - Berlin Recycling Volleys
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Bundesliga (W): NawaRo Straubing (W) - Dresdner SC VB (W)
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Koripallo

Super League: Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyespor
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

CBA: Shanxi Loongs - Fujian SBS Sturgeons
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

Super League: Socar Petkim - Galatasaray S.K.
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 14:15
Katso täällä >>

Super League: Darüşşafaka - Bursaspor
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

LKL: BC Pieno žvaigždės - Skycop Prienai
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Liga ACB: Real Betis Energía Plus - Gipuzkoa Basket
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Super League: Tofaş - Fenerbahçe Beko
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

A1: AEK B.C. - Ermis Agias
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

BBL Cup: Surrey Scorchers - Bristol Flyers
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Lega A: Acqua S.Bernardo Cantù - Allianz Trieste
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Lega A: Germani Basket Brescia - Virtus Roma
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Liga ACB: BAXI Manresa - Bilbao Basket
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

CBA: Guangzhou Long Lions - Nanjing Monkey Kings
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 05:00
Katso täällä >>

CBA: Sichuan Whale - Zhejiang Guangsha Lions
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 05:00
Katso täällä >>

VTB United League: Lokomotiv Kuban - Unics Kazan
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

Super League: Fethiye Bld - Besiktas
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

VTB United League: CSKA Moscow - Enisey Krasnoyarsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Lega A: Carpegna Prosciutto Basket Pesaro - Vanoli Cremona
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Liga ACB: MoraBanc Andorra - Casademont Zaragoza
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Liga ACB: Unicaja Málaga - Monbus Obradoiro
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Super League: Gaziantep Basketbol - OGM Ormanspor
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 14:15
Katso täällä >>

VTB United League: BC Zenit Saint Petersburg - BC Astana
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Super League: TÜRK Telekom - Pinar Karşiyaka
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

LKL: Žalgiris Kaunas - BC Neptūnas
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Lega A: Umana Reyer Venezia - Segafredo Virtus Bologna
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Liga ACB: San Pablo Burgos - Montakit Fuenlabrada
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Lega A: A|X Armani Exchange Milano - Dolomiti Energia Trento
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

VTB United League: Zastal Enea BC Zielona Góra - Tsmoki-Minsk
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Lega A: Unahotels Reggio Emilia - De' Longhi Treviso
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Super League: Anadolu Efes - Demir İnşaat Büyükçekmece
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Liga ACB: Valencia Basket Club - Real Madrid
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Lega A: Banco di Sardegna Sassari - Openjobmetis Varese
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Liga ACB: FC Barcelona - Iberostar Tenerife
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Liga ACB: Herbalife Gran Canaria - TD Systems Baskonia
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Lega A: Happy Casa Brindisi - Fortitudo Lavoropiù Bologna
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

DARTS

Unibet European Championship: O'Connor, William - Wade, James
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Unibet European Championship: Clayton, Jonny - van Duijvenbode, Dirk
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Unibet European Championship: Wright, Peter - West, Steve
Suomen aikaa: 31.10.2020, klo 23:00
Katso täällä >>

Unibet European Championship: Petersen, Devon - White, Ian
Suomen aikaa: 1.11.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

SNOOKER

Champion of Champions: Robertson, Neil - White, Jimmy
Suomen aikaa: 2.11.2020, klo 15:00
Katso täällä >>