Unibet TV – Katso ilmaiseksi netissä

Urheilun katsominen netistä maksutta on mahdollista Unibet TV:n kautta, ja todellakin täysin ilmaiseksi.

Miksi Unibet TV?

Unibet TV:stä näet lajeja joita ei näytetä Suomen televisiossa, ja striimin laatu on hyvä.

Käytännössä tarvitset mieluiten kiinteän liittymän (DSL tai kaapeli), vaikka nopeilla 3G ja 4G mobiiliverkoillakin katselu on mahdollista hyvillä kuuluvuusalueilla.

Live-vedonlyönti täydentää mukavasti virvokkeiden nauttimisen lisäksi penkkiurheiluelämystä. Useimmat Unibet TV:n näyttämät ottelut ovat myös live-veto kohteita – voit seurata ottelua ja lyödä vetoa yksittäisistä tapahtumista reaaliaikaisesti.

Kaikki muut nettivaihtoehdot ovat säännönmukaisesti maksullisia tai striimi on huono. Pahimmassa tapauksessa hämärät pienet yksityiset sivustot tarjoavat maksuttomia palveluita, mutta tartuttavat myös viruksia ja haittaohjelmia koneellesi – ole siis varovainen, ja huolehdi että palomuurisi ja viruksentorjuntaohjelmasi on viimeisen päälle kunnossa jos kokeilet kuvailtuja sivustoja.

Miten Unibet TV toimii?

Sinun tarvitsee vain kirjautua sisään saitille (luo tili jos et ole jo jäsen), ja live-striimi on ulottuvillasi. Unibetin TV -ohjelmistoon kuuluu kaikki Euroopan suurimmat jalkapallo-liigat, koripallon parhaimmisto (mm. NBA), tennis, käsipallo, lentopallo ja paljon muuta huippu urheilua.

Unibet TV ohjelmisto

Jalkapallo

Serie A

AC Milan - Udinese
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Lecce - Inter
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Genoa - Roma
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Juventus - Parma
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Atalanta - Spal
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Bundesliga

Hertha BSC - Bayern München
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 16:30
Katso täällä >>

SC Paderborn 07 - Bayer Leverkusen
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Muut

AFC Championship U23: South Korea U23 - Jordan U23
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 12:15
Katso täällä >>

Süper Lig: Antalyaspor A.Ş. - Göztepe A.Ş.
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 12:30
Katso täällä >>

La Liga: Mallorca - Valencia
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Elche - Alcorcón
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Eredivisie: VVV Venlo - PSV Eindhoven
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:15
Katso täällä >>

The Championship: Nottingham Forest - Luton Town
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

La Liga: Real Betis - Real Sociedad
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Galatasaray A.Ş. - Denizlispor
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Süper Lig: Trabzonspor A.Ş. - Kasımpaşa
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Cercle Brugge - Royal Antwerp FC
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Eredivisie: Ajax - Sparta Rotterdam
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Eredivisie: FC Emmen - Heracles Almelo
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

Serie B: Pescara - Salernitana
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Serie B: Spezia - Cittadella
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Club Friendly Matches: Dynamo Kyiv - Legia Warszawa
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

Super League: Jamshedpur FC - Kerala Blasters
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

La Liga: Villarreal - Espanyol
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Deportivo La Coruña - Cadiz
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Scottish Cup: Dundee United - Hibernian
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Primeira Liga: Paços Ferreira - Gil Vicente
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Eredivisie: ADO Den Haag - RKC Waalwijk
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:45
Katso täällä >>

Süper Lig: Beşiktaş A.Ş. - Sivasspor
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Coupe de France: Athlético Marseille - Rennes
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:15
Katso täällä >>

Coupe de France: Dijon - Nîmes Olympique
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:15
Katso täällä >>

Coupe de France: FC Rouen 1899 - Angers
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:15
Katso täällä >>

Coupe de France: Montpellier - Caen
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:15
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Anderlecht - Club Brugge
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Racing Santander - UD Las Palmas
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

La Liga 2: Real Oviedo - Huesca
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

La Liga: Athletic Club Bilbao - Celta Vigo
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Primeira Liga: Famalicão - Marítimo Funchal
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Liga MX: Deportivo Toluca FC - Club Necaxa
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

Jupiler Pro League: Zulte Waregem - KRC Genk
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

La Liga 2: Extremadura UD - UD Almeria
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

La Liga 2: Tenerife - Girona FC
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

Coupe de France: Lorient - Paris SG
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:55
Katso täällä >>

Serie B: Benevento - Pisa
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Primeira Liga: Rio Ave - Boavista
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Primera Division: 12 de Octubre de Itaugua - Libertad Asuncion
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 23:00
Katso täällä >>

Liga MX: Querétaro FC - Club Tijuana
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Primera Division: CA Independiente Avellaneda - River Plate
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

Primera Division: Olimpia Asuncion - General Díaz
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 01:15
Katso täällä >>

Liga MX: Santos Laguna - Club León
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 02:45
Katso täällä >>

Süper Lig: Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği SK
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Jong Ajax - FC Dordrecht
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Eerste Divisie: Jong FC Utrecht - Roda JC Kerkrade
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Coupe de France: St Pryvé St Hilaire - Monaco
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:55
Katso täällä >>

The Championship: West Bromwich - Stoke City
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

Serie B: Cosenza - Crotone
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 22:00
Katso täällä >>

TIM Cup: Napoli - Lazio
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Copa Libertadores: Carabobo FC - Universitario de Deportes
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 00:15
Katso täällä >>

Super League: Bengaluru FC - Odisha FC
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

TIM Cup: Juventus - Roma
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Scottish Premiership: Kilmarnock - Celtic
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

Copa Libertadores: San José Oruro - Guaraní
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 00:15
Katso täällä >>

Copa Libertadores: Progreso - Barcelona SC
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

Jenkkifutis

NFL: Kansas City Chiefs - Tennessee Titans
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 22:05
Katso täällä >>

NFL: San Francisco 49ers - Green Bay Packers
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 01:40
Katso täällä >>

Käsipallo

European Championship: Portugal - Iceland
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

European Championship: Slovenia - Hungary
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:15
Katso täällä >>

European Championship: Norway - Sweden
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

European Championship: Croatia - Czech Republic
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

European Championship: Belarus - Spain
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

European Championship: Austria - Germany
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

European Championship: Portugal - Slovenia
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

European Championship: Norway - Iceland
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

European Championship: Hungary - Sweden
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

European Championship: Croatia - Spain
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

European Championship: Portugal - Hungary
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

European Championship: Belarus - Austria
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

European Championship: Norway - Slovenia
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

European Championship: Czech Republic - Germany
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

European Championship: Iceland - Sweden
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

CRICKET

ICC U19 World Cup: India U19 - Sri Lanka U19
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

ICC U19 World Cup: England U19 - West Indies U19
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

ICC U19 World Cup: India U19 - Japan U19
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

SNOOKER

The Masters: Carter, Ali - Bingham, Stuart
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:00
Katso täällä >>

Sulkapallo

Men Doubles: Gideon, M F/Sukamuljo, K S - Ahsan, M/Setiawan, H
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 09:31
Katso täällä >>

Women Doubles: Polii, G/Rahayu, A - Fruergaard, M/Thygesen, S
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 10:16
Katso täällä >>

Men Singles: Ginting, Anthony - Antonsen, Anders
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 11:01
Katso täällä >>

Lentopallo

Bundesliga: United Volleys Frankfurt - Volley Eltmann
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Bundesliga: TSV Giesen - Berlin Recycling Volleys
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A1 (W): Bosca San Bernardo Cuneo (W) - Pallavolo Scandicci Savino del Bene (W)
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A1 (W): Il Bisonte Firenze (W) - Golden Tulip Volalto Caserta (W)
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A1 (W): Imoco Volley Conegliano (W) - Lardini Filottrano (W)
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A1 (W): Pomì Casalmaggiore (W) - Bartoccini Fortinfissi Perugia (W)
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A1 (W): Reale Mutua Fenera Chieri (W) - Unet E-Work Busto Arsizio (W)
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A1 (W): Zanetti Bergamo (W) - Saugella Team Monza (W)
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Serie A2: Conad Reggio Emilia - BCC Castellana Grotte
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Kemas Lamipel Santa Croce - Emma Villas Siena
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Kemas Lamipel Santa Croce - Emma Villas Siena
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Materdominivolley.it Castellana Grotte - Olimpia Bergamo
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Rinascita Lagonegro - Peimar Calci
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

SuperLega: Allianz Milano - Consar Ravenna
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

SuperLega: GAS Sales Piacenza - Calzedonia Verona
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

SuperLega: Globo Banca Popolare del Frusinate Sora - Leo Shoes Modena
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

SuperLega: Itas Trentino - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

SuperLega: Top Volley Cisterna - Cucine Lube Civitanova
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Bundesliga: Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - TSV Herrsching
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Super League: Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Lokomotiv Novosibirsk
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 16:00
Katso täällä >>

V-League: Gumi KB Insurance Stars - Seoul Woori Card Hansae
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

CEV Cup (W): HPK (W) - Schweriner SC (W)
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

Challenge Cup (W): Ladies in Black Aachen Volleyball (W) - Sm'Aesch Pfeffingen (W)
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 20:30
Katso täällä >>

Bundesliga: Volley Eltmann - VfB Friedrichshafen
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 20:30
Katso täällä >>

Tennis

Manacor: Alcaraz Garfia, Carlos - Furness, Evan
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 11:00
Katso täällä >>

Australian Open: Evans, Daniel - McDonald, Mackenzie
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

Australian Open Women: Potapova, Anastasia - Williams, Serena
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 03:15
Katso täällä >>

Australian Open Women: Ahn, Kristie - Wozniacki, Caroline
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 04:00
Katso täällä >>

Australian Open: Johnson, Steve - Federer, Roger
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 04:30
Katso täällä >>

Australian Open Women: Gasparyan, Margarita - Sakkari, Maria
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 05:15
Katso täällä >>

Australian Open Women: Williams, Venus - Gauff, Cori
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 05:15
Katso täällä >>

Australian Open Women: Hercog, Polona - Peterson, Rebecca
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 07:15
Katso täällä >>

Australian Open: Tsitsipas, Stefanos - Caruso, Salvatore
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

Australian Open: Struff, Jan-Lennard - Djokovic, Novak
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 11:15
Katso täällä >>

Koripallo

ASEAN League: Singapore Slingers - Mono Vampire Basketball
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 10:00
Katso täällä >>

CBA: Jilin Northeast Tigers - Bayi Rockets
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Serie A2: Juvecaserta - APU Old Wild West Udine
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

Liga ACB: Montakit Fuenlabrada - FC Barcelona
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

Liga ACB: MoraBanc Andorra - Monbus Obradoiro
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:30
Katso täällä >>

CBA: Beijing Jinyu Ducks - Jiangsu Nangang Dragons
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

CBA: Guangzhou Long Lions - Sichuan Whale
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

CBA: Liaoning Flying Leopards - Xinjiang Flying Tigers
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

CBA: Zhejiang Guangsha Lions - Beikong Flying Dragons
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

VTB United League: BC Khimki Moscow - Enisey Krasnoyarsk
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 14:00
Katso täällä >>

Pro Basketball League: BC Oostende - Antwerp Giants
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 15:30
Katso täällä >>

LNB Pro A: Asvel Lyon-Villeurbanne - Bourg-en-Bresse
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

Serie A2: Edilnol Pallacanestro Biella - Leonis Roma
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

LKL: Skycop Prienai - BC Pieno žvaigždės
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:00
Katso täällä >>

LKL: Žalgiris Kaunas - BC Šiauliai
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 17:20
Katso täällä >>

BBL: Sheffield Sharks - London Lions
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Lega A: Openjobmetis Varese - Allianz Trieste
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Liga ACB: Bilbao Basket - BAXI Manresa
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:00
Katso täällä >>

Lega A: Happy Casa Brindisi - Virtus Roma
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:15
Katso täällä >>

LKL: BC Dzūkija - BC Nevėžis
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

BBL: Manchester Giants - Newcastle Eagles
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

BBL Trophy: Glasgow Rocks - Cheshire Phoenix
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Lega A: Carpegna Prosciutto Basket Pesaro - Banco di Sardegna Sassari
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Agribertocchi Orzinuovi - Assigeco Piacenza
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: GeVi Napoli - 2B Control Trapani
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Givova Scafati - Bertram Tortona
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: Novipiù Casale Monferrato - BCC Blu Basket Treviglio
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Serie A2: XL Extralight Montegranaro - Urania Milano
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

Liga ACB: Real Madrid - Kirolbet Baskonia
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

Liga ACB: Valencia Basket Club - UCAM Murcia
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

Lega A: Germani Basket Brescia - AX Armani Exchange Olimpia Milano
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 21:45
Katso täällä >>

NBA: San Antonio Spurs - Miami Heat
Suomen aikaa: 19.1.2020, klo 22:20
Katso täällä >>

Champions League Americas: Flamengo - Fuerza Regia de Monterey
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 00:30
Katso täällä >>

Champions League Americas: Quimsa - Mogi das Cruzes
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 03:00
Katso täällä >>

LNB: Regatas Corrientes - Obras Sanitarias
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 03:00
Katso täällä >>

NBA: Denver Nuggets - Indiana Pacers
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 03:10
Katso täällä >>

VTB United League: BC Zenit Saint Petersburg - CSKA Moscow
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

NBA: Washington Wizards - Detroit Pistons
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:10
Katso täällä >>

NBA: Atlanta Hawks - Toronto Raptors
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 21:40
Katso täällä >>

NBA: Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
Suomen aikaa: 20.1.2020, klo 22:10
Katso täällä >>

NBA: Charlotte Hornets - Orlando Magic
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

NBA: Cleveland Cavaliers - New York Knicks
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

NBA: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

NBA: Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

NBA: Miami Heat - Sacramento Kings
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

NBA: Milwaukee Bucks - Chicago Bulls
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 00:10
Katso täällä >>

LNB: Comunicaciones - Deportivo Hispano Americano
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 02:40
Katso täällä >>

LNB: Peñarol - Ciclista Olímpico
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 03:00
Katso täällä >>

NBA: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 03:10
Katso täällä >>

Champions League Americas: Real Estelí - Instituto Atlético Central Córdoba
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 03:30
Katso täällä >>

NBA: Phoenix Suns - San Antonio Spurs
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 04:10
Katso täällä >>

NBA: Utah Jazz - Indiana Pacers
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 04:10
Katso täällä >>

NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 05:10
Katso täällä >>

CBA: Jilin Northeast Tigers - Shanxi Brave Dragons
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 13:00
Katso täällä >>

CBA: Beikong Flying Dragons - Beijing Jinyu Ducks
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

CBA: Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Golden Bulls
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

CBA: Zhejiang Guangsha Lions - Tongxi Monkey Kings
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 13:35
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Bandırma BIK - SC Rasta Vechta
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Peristeri - KK Mornar
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Polski Cukier Toruń - BC Lietkabelis
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Szombathely - Beşiktaş JK İstanbul
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

King Mindaugas Cup: BC Šiauliai - Žalgiris Kaunas
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

EuroCup: ASP Promitheas - Umana Reyer Venezia
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:15
Katso täällä >>

FIBA Champions League: ČEZ Basket Nymburk - Nizhny Novgorod
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 19:30
Katso täällä >>

EuroCup: Dolomiti Energia Trento - Segafredo Virtus Bologna
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

EuroCup: MoraBanc Andorra - Unicaja Málaga
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Antwerp Giants - Anwil Włocławek
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Brose Bamberg - VEF Riga
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: BAXI Manresa - Hapoel Holon
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Dijon JDA - Tecnyconta Zaragoza
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Happy Casa Brindisi - PAOK Thessaloniki BC
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

NBB: São José Unimed Vinac - Sao Paulo FC
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 00:00
Katso täällä >>

Champions League Americas: Flamengo - Fuerza Regia de Monterey
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 00:30
Katso täällä >>

NBA: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 03:30
Katso täällä >>

KBL: Seoul SK Knights - Incheon ET-Land Elephants
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 12:00
Katso täällä >>

B.League: Levanga Hokkaido - Chiba Jets
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 12:05
Katso täällä >>

B.League: Yokohama B-Corsairs - Toshiba Brave Thunders
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 12:05
Katso täällä >>

EuroCup: Unics Kazan - Galatasaray S.K.
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 18:30
Katso täällä >>

EuroCup: BC Rytas Vilnius - AS Monaco
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: BC Neptūnas - Telekom Baskets Bonn
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Gaziantep Basketbol - Iberostar Tenerife
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 19:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: BC Oostende - TÜRK Telekom Ankara
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Hapoel Jerusalem - EB Pau-Lacq-Orthez
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:00
Katso täällä >>

EuroCup: Germani Basket Brescia - Baskets Oldenburg
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

FIBA Champions League: San Pablo Burgos - AEK B.C.
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

FIBA Champions League: Strasbourg - Banco di Sardegna Sassari
Suomen aikaa: 22.1.2020, klo 21:30
Katso täällä >>

NBA: Detroit Pistons - Sacramento Kings
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

NBA: Orlando Magic - Oklahoma City Thunder
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

NBA: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:00
Katso täällä >>

NBA: Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

NBA: Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

NBA: Miami Heat - Washington Wizards
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

NBA: New York Knicks - Los Angeles Lakers
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 02:30
Katso täällä >>

NBA: Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 03:00
Katso täällä >>

NBA: Phoenix Suns - Indiana Pacers
Suomen aikaa: 23.1.2020, klo 04:00
Katso täällä >>

Jääkiekko

SHL: HV 71 - Linköpings HC
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 20:00
Katso täällä >>

SHL: Rögle BK - Skellefteå AIK
Suomen aikaa: 21.1.2020, klo 20:00
Katso täällä >>