Unibet TV – Katso ilmaiseksi netissä

Urheilun katsominen netistä maksutta on mahdollista Unibet TV:n kautta, ja todellakin täysin ilmaiseksi.

Miksi Unibet TV?

Unibet TV:stä näet lajeja joita ei näytetä Suomen televisiossa, ja striimin laatu on hyvä.

Käytännössä tarvitset mieluiten kiinteän liittymän (DSL tai kaapeli), vaikka nopeilla 3G ja 4G mobiiliverkoillakin katselu on mahdollista hyvillä kuuluvuusalueilla.

Live-vedonlyönti täydentää mukavasti virvokkeiden nauttimisen lisäksi penkkiurheiluelämystä. Useimmat Unibet TV:n näyttämät ottelut ovat myös live-veto kohteita – voit seurata ottelua ja lyödä vetoa yksittäisistä tapahtumista reaaliaikaisesti.

Kaikki muut nettivaihtoehdot ovat säännönmukaisesti maksullisia tai striimi on huono. Pahimmassa tapauksessa hämärät pienet yksityiset sivustot tarjoavat maksuttomia palveluita, mutta tartuttavat myös viruksia ja haittaohjelmia koneellesi – ole siis varovainen, ja huolehdi että palomuurisi ja viruksentorjuntaohjelmasi on viimeisen päälle kunnossa jos kokeilet kuvailtuja sivustoja.

Miten Unibet TV toimii?

Sinun tarvitsee vain kirjautua sisään saitille (luo tili jos et ole jo jäsen), ja live-striimi on ulottuvillasi. Unibetin TV -ohjelmistoon kuuluu kaikki Euroopan suurimmat jalkapallo-liigat, koripallon parhaimmisto (mm. NBA), tennis, käsipallo, lentopallo ja paljon muuta huippu urheilua.

Unibet TV ohjelmisto

Jalkapallo

Ligue 1

Lyon - Marseille
Suomen aikaa: 24.9.2018, klo 01:00
Katso täällä >>

Muut

A Lyga: FK Trakai - FK Palanga
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 21:00
Katso täällä >>

Copa Sudamericana: Deportivo Cuenca - Fluminense-RJ
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 04:30
Katso täällä >>

CONCACAF League: Tauro FC - CD Motagua
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 06:00
Katso täällä >>

Copa Libertadores: Colo Colo - Palmeiras-SP
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 06:45
Katso täällä >>

Copa Sudamericana: Bahia-BA - Botafogo-RJ
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 06:45
Katso täällä >>

CONCACAF League: CS Herediano - Árabe Unido
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 08:00
Katso täällä >>

ICE_HOCKEY

SHL: Brynäs IF - Frölunda Indians
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

SHL: Djurgårdens IF - Rögle BK
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

SHL: Färjestads BK - Skellefteå AIK
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

SHL: Linköpings HC - HV 71
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

SHL: Luleå HF - Örebro HK
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

SHL: Mora IK - IF Malmö Redhawks
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

SHL: Timrå IK - Växjö Lakers HC
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

Tennis

Seoul: Begu, Irina-Camelia - Radwanska, Agnieszka
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:25
Katso täällä >>

Biella: Arguello, Facundo - Baldi, Filippo
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:30
Katso täällä >>

Biella: Lorenzi, Paolo - Ojeda Lara, Ricardo
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:30
Katso täällä >>

Guangzhou: Ferro, Fiona - Qiang Wang
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:35
Katso täällä >>

Tokyo: Wozniacki, Caroline - Giorgi, Camila
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:35
Katso täällä >>

Metz: Berankis, Ricardas - Tsitsipas, Stefanos
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Metz: Fucsovics, Marton - Albot, Radu
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Shapovalov, Denis - Berrettini, Matteo
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Lindstedt, R/Ram, R - Donskoy, E/Khachanov, K
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Kaohsiung: Jung, Jason - Duck-hee Lee
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Sibiu: Bolelli, Simone - Sels, Jelle
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Sibiu: Kolar, Zdenek - Barranco Cosano, Javier
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Seoul: Ostapenko, Jelena - Alexandrova, Ekaterina
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:05
Katso täällä >>

Seoul: Begu, I-C/Olaru, R - Shu-Ying Hsieh/Su-Wei Hsieh
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:30
Katso täällä >>

Guangzhou: Krunic, Aleksandra - Pera, Bernarda
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:00
Katso täällä >>

Kaohsiung: Krajicek, A/Nedunchezhiyan, J - Mousley, B/Hsien-Yin Peng
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:05
Katso täällä >>

Kaohsiung: Monfils, Gael - Soeda, Go
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:20
Katso täällä >>

Biella: Caruso, Salvatore - Delbonis, Federico
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:30
Katso täällä >>

Biella: Donati, Matteo - Travaglia, Stefano
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:30
Katso täällä >>

Metz: Paire, Benoit - Maden, Yannick
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Dzumhur, Damir - Pella, Guido
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Kukushkin, Mikhail - Medvedev, Daniil
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:00
Katso täällä >>

Metz: Cerretani, J/Erlich, J - Marach, O/Melzer, J
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:00
Katso täällä >>

Sibiu: Krawietz, K/Mies, A - Martinez, P/Vervoort, M
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:00
Katso täällä >>

Sibiu: Serdarusic, Nino - Rosol, Lukas
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:00
Katso täällä >>

Guangzhou: Kozlova, Kateryna - Putintseva, Yulia
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 18:15
Katso täällä >>

Biella: Carballes Baena, Roberto - Barrios Vera, Marcelo Tomas
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 19:00
Katso täällä >>

Kaohsiung: Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang - Balaji, N.S/Vardhan, V
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 19:05
Katso täällä >>

Metz: Krajinovic, Filip - Simon, Gilles
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Cecchinato, Marco - Lacko, Lukas
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Youzhny, Mikhail - Bautista-Agut, Roberto
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

Metz: Mahut, N/Roger-Vasselin, E - Gojowczyk, P/Martin, F
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Paes, L/Reyes-Varela, M - Berrettini, M/Fognini, F
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

Biella: Dalla Valle, Enrico - Napolitano, Stefano
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

Columbus: McNally, John - Koepfer, Dominik
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 20:00
Katso täällä >>

Columbus: Gomez, Emilio - Mmoh, Michael
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 21:00
Katso täällä >>

St. Petersburg: Thiem, Dominic - Struff, Jan-Lennard
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 21:30
Katso täällä >>

Metz: Pouille, Lucas - Bachinger, Matthias
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 22:00
Katso täällä >>

Metz: Koolhof, W/Molteni, A - Nys, H/Paire, B
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 22:00
Katso täällä >>

Columbus: Thompson, Jordan - Uchida, Kaichi
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 22:00
Katso täällä >>

Columbus: Saville, Luke - Hernandez-Fernandez, Jose
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

Metz: Humbert, Ugo - Basilashvili, Nikoloz
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 00:00
Katso täällä >>

Columbus: Matsui, T/Verbeek, S - Mcnally, J/Tubert, H
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 00:00
Katso täällä >>

Columbus: Roelofse, R/Smith, J-P - Paul, T/Polansky, P
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 01:00
Katso täällä >>

Columbus: Martinez, L D/Perez Sanz, D - Escobar, G/Quiroz, R
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 02:00
Katso täällä >>

Käsipallo

Bundesliga: Magdeburg SC - TSV GWD Minden
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

Handbollsligan: Alingsås HK - Redbergslids IK
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:00
Katso täällä >>

Handbollsligan: IK Sävehof - IFK Skövde HK
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 23:45
Katso täällä >>

BADMINTON

Women Singles: Widyaningrum, Asty Dwi - Susanto, Yulia Yosephin
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:04
Katso täällä >>

Mixed Doubles: Siwei Zheng/Yaqiong Huang - Ponnappa, A/Rankireddy, S
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:20
Katso täällä >>

Women Doubles: Fukushima, Y/Hirota, S - Wenjing Dong/Xueying Feng
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:20
Katso täällä >>

Men Singles: Maulana, Panji Ahmad - Xiaodong Sheng
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:20
Katso täällä >>

Women Singles: Kosetskaya, Evgeniya - Bing Jiao He
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:50
Katso täällä >>

Women Singles: Kosetskaya, Evgeniya - Bing Jiao He
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 15:50
Katso täällä >>

Men Doubles: Putra, F W/Saputro, R A - Narongrit, M/Phakjarung, W
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Men Singles: Mustofa, Ihsan Maulana - Belawa, Syabda Perkasa
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:00
Katso täällä >>

Men Doubles: Teo Ee Yi/Ong Yew Sin - Junhui Li/Yuchen Liu
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:05
Katso täällä >>

Men Doubles: Angriawan, B/Hardianto, H - Chengkai Han/Haodong Zhou
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:40
Katso täällä >>

Men Singles: Long Chen - Jørgensen, Jan Ø
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 16:50
Katso täällä >>

Mixed Doubles: Tuan Duc Do/Nhu Thao Pham - Nan Zhang/Yinhui Li
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:30
Katso täällä >>

Mixed Doubles: Tuan Duc Do/Nhu Thao Pham - Nan Zhang/Yinhui Li
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:30
Katso täällä >>

Women Singles: Ji Hyun Sung - Yu Fei Chen
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:35
Katso täällä >>

Koripallo

Club Friendly Matches: Xinjiang Flying Tigers - PBA D-League All Stars
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 17:00
Katso täällä >>

Club Friendly Matches: Shandong Golden Stars - Fubon Braves
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 19:00
Katso täällä >>

Club Friendly Matches: Liaoning Flying Leopards - CSKA Moscow
Suomen aikaa: 20.9.2018, klo 22:00
Katso täällä >>

Club Friendly Matches: AX Armani Exchange Olimpia - Maccabi Tel Aviv
Suomen aikaa: 21.9.2018, klo 00:30
Katso täällä >>